Tekil Mesaj gösterimi
29-Eki-2013, 00:58:59   #9 (permalink)
ANLOVE
Yönetici
 
ANLOVE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #4276 / Mar 2011
Yer: İzmir
Yaş: 23
Mesaj/konu: 7.336 / 718
Ref: 0 / 6922
Seviye: ANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolik
Standart

osiris2 nickli üyeden alıntı Mesajı göster
elemanın nickinin altında siyasetçi yazıyor, istediği gibi atatürk'ü ve cumhuriyeti övüyor, o sorun değil de, benim atatürkü sevmeyip, cumhuriyeti istemediğimi belirtmem mi sorun oluyor?

arkadaşım bu ülkede atatürkü seven kadar sevmeyen de var, ancak siz iki tarafa da eşit derecede durmuyorsunuz, benim attığım mesajları kontrol edersen cumhuriyetle öven bir konuda cumhuriyeti istemediğimi belirtmiştim. fikrimi belirtmem suç mu?

gerçekten sizin yaptığınız çok anlamsızca, benim için sorun burada cumhuriyetin iyi veya kötü olması değil, sizin tavrınız. bu ülkede herkes aynı değil ve aynı olmak zorunda da değil, siz burada beni banlayıp mesajlarımı silmekle benim var olduğum gerçeğini veya fikirlerimi değiştiremezsiniz. çerezleri silip ip adresini değiştirmek çok zor değil.

burada sizin tavrınız çok yanlış madem fikirlerimden hoşnut değilsin gel tartış benimle istediğini, ancak burada sırf atatürkü sevmediğim için banlanmam benim irrite olduğum.


ayrıca niye öm bekliyorsun ki burada herkesin önünde konuşuyoruz açık açık.

Sizin Ö.M atmayıp buradan yazmanız forumu tartışmaya sürüklemeye çalıştığınıza gayet iyi bir örnek.

Siz mutlu olsanız da olmasanız da bu forum "ATATÜRK ve ATATÜRK ilkelerine" bağlı olan bir forum.

Forum kurallarımız gayet açık ve net. Siz isteseniz de istemeseniz de gayet açık ve net.

Kural 1
admin nickli üyeden alıntı Mesajı göster
ref5.net forumlarında kesinlikle bölücü,tahrik edici, yasadışı örgütlerin menfaatlerine paylaşım yapmak / mesaj yazmak yasaktır

Kural 2
admin nickli üyeden alıntı Mesajı göster
ref5.net forumlarında Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti'ni küçük düşürücü ve hakaret içeren mesajlar yasaktır.

Kural 3
admin nickli üyeden alıntı Mesajı göster
ref5.net forumlarında her ne şekilde olursa olsun dini ve siyasi konu açmak ve yorum yapmak yasaktır.

ve kusura bakmayın Atatürk'e saygısı olmayan bir insanla konuşmam ve tartışmam ilk saygı duymayı öğreneceksiniz. Benim de vaktim bol buyrun açın istediğiniz kadar üyelik.