Tekil Mesaj gösterimi
26-Eki-2011, 21:26:03   #3 (permalink)
Hakan
Yönetici
 
Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #5326 / Nis 2011
Yer: Kayseri
Yaş: 21
Mesaj/konu: 12.387 / 690
Ref: 0 / 18823
Seviye: Hakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyor
Standart

Açıklamanızı konuya yapınız.

Özelden yaptığınız açıklama :

zafenat nickli üyeden alıntı
selam
Öncelikle clone olarak tespit edilen arkadaşım ile ilgili durumu açıklamak istiyorum daha sonra yapılması gerekenler sizin insiyatifiniz doğrultusunda yapılacaktır.

fatih127 konyadan arkadaşım ben ise ş.urfada çalışıyorum. Daha önce onun bilgisayarından siteyi tanıtmak için giriş yapmıştım. Sanırım yaz tatiliydi. Siteye üye olmak istediğini fakat davetiye istediğini söyledi bende ona davetiye göndererek üye olmasını sağladım. fatih127 konyada ben ise şanlıurfa ikamet etmekteyim.

Siteye katkısı bulunması amacıyla equ1 adlı üyenin evinden de bir kere aylar önce bağlanıp siteyi göstermiştim daha sonrada üye olabilmesi için davetiye onada gönderdim. Yalnız bu arkadaşlarla sadece yaz izinlerinde 10-15 günlüğüne bir araya gelip görüşebildiğim kişiler clone olarak tespit edip banlamazsanız sevinirim.

Bu üyelerin sitenin gelişimine faydalı olacakları kanaatindeyim..

ilginize şimdiden teşekür ederim..


Tekrarı olacak mı ?